Bądź częścią. To proste.

Zapraszamy Cię. Pomóż nam przemieniać istniejącą kulturę w domach, miejscach pracy i Kościele. Tak aby ci, którzy dziś budują mury, zaczęli budować mosty. Mosty między ludźmi, między światem a Kościołem, mosty między człowiekiem, a Bogiem.

Autor

Bądź częścią. To proste.

Projekt Nie wszystko Jedno powstał po to, aby połączyć ludzi różnych wyznań i denominacji chrześcijańskich, którzy noszą pragnienie odnowy Kościoła i jego jedności. Ludzi, którzy honorują wszelkie przejawy działania Ducha Świętego, gdziekolwiek mają one miejsce. Tych, którzy chcą w Kościele widzieć kulturę Królestwa Bożego, wyrażaną poprzez szacunek, uznanie i służbę sobie nawzajem. Uczniów Jezusa, którzy doświadczają bólu z powodu podziałów jakie mają miejsce wśród wierzących, a którzy są gotowi służyć na rzecz przywrócenia między nimi braterskich relacji. Tych wreszczie, którzy wiedzą, że droga do tego cudu jedności wiedzie przez pokorę, pokutę, modlitwę, relacje i przede wszystkim przez własne, osobiste nawrócenie.

Jeśli jesteś osobą, dla której poruszane tutaj wymiary nie są obojętne, dołącz do tych, którym nie wszystko jedno. Znajdziesz nas w mediach społecznościowych (na facebooku i instagramie). Chcemy być razem. I wykorzystawać współczesne możliwości, aby tworzyć miejsce budowania nowych połączeń, wzajemnego wsparcia, świadectw, zachęty i wspólnego działania na rzecz tego, by pragnienie Jezusa – „aby byli jedno” (J 17, 21), raz jeszcze po XX wiekach stało się rzeczywistością.

A jeśli podoba Ci się to, co robimy i chcesz finansowo wspomóc nasze działania, zapraszamy Cię do współpracy i wsparcia. Dzięki Twojej hojności możemy rozwijać to miejsce, budować dialog, dzielić się doświadczeniami, nagrywać podcasty, tłumaczyć materiały filmowe – pokazując, że jedność to nie opcja, ale szansa.

Szczegóły znajdziesz w zakładce Wspieram.