Gra zespołowa

blog| Wyświetleń: 609

Wygrana w meczu nie zależy tylko od jednego gracza. Kluczem do sukcesu jest współpraca w dążeniu do osiągnięcia celu. Nad dobrem drużyny i powodzeniem meczu czuwa cały sztab ludzi, którzy nie zawsze są widoczni na pierwszy rzut oka. To, co spaja i napędza całą drużynę do działania, to wspólny cel, którym jest wygranie meczu.

Nasze działania na rzecz jedności, również potrzebują działania w zespole. Naszym marzeniem jest pragnienie byśmy byli jedno. Wspólnie chcemy wypełniać słowa wypowiedziane przez Jezusa. Potrzebujemy działać razem, każdy na swoim unikalnym i ważnym miejscu. Nasze marzenie z pewnością nie zostałoby realizowane, gdyby nie ludzie dobrej woli, którzy działają z nami ramię w ramię na rzecz jedności. Gdyby nie to wsparcie, nie udałoby się nam stworzyć przestrzeni spotkania jaką jest “Nie wszystko jedno”. Nie kupilibyśmy nowego sprzętu do nagrania. Nie powstałby podcast, po którym dostajemy mnóstwo świadectw realnego wpływu treści na przemianę serc wielu osób. Podcast generuje setki wyświetleń. Nie zorganizowalibyśmy śniadania ekumenicznego. Dzięki naszej grze zespołowej możemy cały czas budować relacje z przywódcami Kościołów i wspólnot chrześcijańskich, i służyć na rzecz uleczenia ran pamięci.

Nasze działania zostały dostrzeżone przez Fundację służąc Życiu i Apostolski Ruch Wiary, które wspierają nas i nam kibicują. Jej założyciele postanowili zasiać w to, co robimy. To niesamowite, że powstały takie organizacje, które wspierają chrześcijańskich wojowników, gotowych podjąć działania na rzecz ewangelizacji i szeroko pojętego rozwoju Kościoła. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że Fundacja służąc Życiu i Apostolski Ruch Wiary stały się częścią naszej drużyny “Nie wszystko jedno”.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wspierają nasze działania na rzecz jedności i charyzmatycznej odnowy Kościoła. Doświadczamy różnego rodzaju wsparcia, nie tylko finansowego. Ambasadorem jedności staje się każdy poprzez samo przekazanie informacji o naszych działaniach. Dzięki temu, możemy docierać do jeszcze większego grona odbiorców, dzieląc się doświadczeniem jedności chrześcijan. Każde wsparcie ma znaczenie i wprowadza realną zmianę.

Dziękujemy Bogu za Wasze otwarte serca.

Comments are closed.